سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1398  ::  17:53   

کنسرت «عدنان کریم» در بوکان لغو شد

سرویس آذربایجان غربی- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان یک روز مانده به اجرای کنسرت موسیقی " عدنان کریم" در بوکان، از لغو کنسرت این هنرمند خبر داد.

منصور احمدی در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت: قرار بود کنسرت «عدنان کریم» با اجرای ارکستر فیلارمونیک موکریان به رهبری «کاوه فقیه زاده» در ششم اردیبهشت ماه در بوکان برگزار شود، که لغو شد.

وی افزود:  این کنسرت مراحل قانونی اخذ مجوز را طی کرده بود اما به دلیل اینکه عدنان کریم، فاقد پروانه اشتغال در ایران است، این کنسرت مجوز لازم را در این خصوص دریافت نکرد.

احمدی گفت: امیدواریم در آینده ایی نزدیک شاهد برگزاری کنسرت این هنرمند در بوکان باشیم. البته در هفته آتی کنسرت هنرمند سعدالله نصیری در بوکان برگزار می شود و بعد از ماه رمضان جهت اجرای کنسرت موسیقی استاد عدنان کریم استقبال خواهیم کرد.

کامیار محمدیان تهیه کننده کنسرت عدنان کریم در بوکان نیز به خبرنگار کردپرس گفت: اداره اماکن شهرستان بوکان خواستار پروانه اشتغال هنرمند عدنان کریم شد و به دلیل اینکه این هنرمند فاقد چنین مجوزی در ایران است، برگزاری این کنسرت لغو شد.

وی ادامه داد: بعد از ماه رمضان در نظر داریم که در هماهنگی با استاد عدنان کریم نسبت به اجرای کنسرت اقدام کنیم.

محمدیان با اشاره به پیش فروش حدود یکهزار بلیت برای این کنسرت گفت: امروز پنجشنبه در باجه های بلیت فروشی مبلغ دریافت شده به افرادی که از طریق باجه ها بلیت خریداری کرده اند بازگردانده می شود و کسانی هم که از طریق سایت خرید کرده اند تا روز شنبه پول به حساب شان عودت داده می شود.

به گزارش کردپرس، کنسرت هنرمند «عدنان کریم» از 21 تا 23 فروردین سال جاری در تالار وحدت شهرداری شهرستان مهاباد برگزار شد و اعلام شده بود که کنسرت این هنرمند ششم اردیبهشت به مدت یک روز در بوکان نیز برگزار می شود.