سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1398  ::  18:58   

محوطه‌سازی پایانه تمرچین ۷۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سرویس آذربایجان غربی- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: احداث سالن مسافربری و محوطه‌سازی پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر ۷۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش کردپرس، بابک طالبی در بازدید میدانی از روند توسعه و پیشرفت طرح‌های تکمیلی پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر اظهار کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در حال انجام است و اتمام آن نقش بسزایی در ایمنی و آرامش تردد مسافران خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این پایانه تنها پایانه مرزی استان با کشور عراق و یکی از پایانه‌های مهم و شریانی است، گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در تلاش برای سرعت‌بخشی به تکمیل این طرح است.

مدیر کل دفتر فنی و امور پیمان‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: عملیات لکه گیری و بهسازی مسیر مسافری و ترانزیت در محدوده سر درب غربی و تمام مسیرهای چهار گانه باید انجام شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این پایانه گفت: احداث آبروها و کانال های آب سطحی محدوده زون ۴ و جاده شمالی، اجرای بتن پلاک و جداول، جوشکاری اسکلت قسمت توسعه کریدور مسافری و نقاشی المانهایی کریدور مسافری  از مهمترین اقدامات انجام شده و در حال انجام در توسعه پایانه مرزی تمرچین است.