سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  جمعه 27 اردیبهشت 1398  ::  13:40   

رجب طیب اردوغان:

به زودی یک شب ناگهانی وارد مناطق تحت کنترل گروه های تروریستی خواهیم شد

سرویس ترکیه - رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی بار دیگر به تهدید جریان های کرد شمال سوریه و PKK پرداخته و عنوان کرد: به زودی یک شب ناگهانی وارد دیگر مناطق تحت تسلط گروه های تروریستی خواهیم شد.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه ملیت، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی بار دیگر به تهدید جریان های کرد شمال سوریه و PKK پرداخته و عنوان کرد: برای 320 هزار نفر از 3.6 میلیون انسانی که در سوریه از جنگ فرار کرده و به کشور ما پناه آورده بودند امکان بازگشت به خانه های خود فراهم شده است. به زودی یک شب ناگهانی وارد دیگر مناطق تحت تسلط گروه های تروریستی شده و آنجا را هم پاکسازی خواهیم کرد. هر کجا که می خواهند پنهان شوند؛ دشمنان وطن و ملت ترکیه به هیچ عنوان در آرامش نخواهند بود. ما این کشور را به شغال ها نداده ایم، تا زمانی که آخرین عضو جماعت گولن و خائنین به این وطن در برابر دستگاه قضایی حساب پس نداده است، به این مبارزه ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به انتخابات 23 ژوئن شهرداری استانبول ترکیه نیز گفت: مستقل از تمام نگرانی های سیاسی به موضوع بسیار مهمی اشاره می کنم. انتخابات کلانشهر شهرداری استانبول تکرار خواهد شد و چشم تمام جهان به این انتخابات دوخته شده است. کسانی که در کشور خود به هر گونه بی قانونی دامن زده و در شب 15 جولای 2016 امیدوار به پیروزی کودتا در ترکیه بودند در این روزهای اخیر از جناح های مختلفی کشورمان را هدف قرار داده اند. همه ما به خوبی می دانیم که این جریان ها برای این که دموکراسی ترکیه را تحت سایه قرار دهند از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#سوریه