انتشار:  دوشنبه 30 اردیبهشت 1398  ::  12:21   

هادی عامری: جنگ ایران و آمریکا شعله‌ور شود، همگان را می‌سوزاند

سرویس عراق و اقلیم کردستان - رهبر ائتلاف فتح ضمن هشدار نسبت به پیامدهای جنگ احتمالی ایران و آمریکا، تاکید کرد که دو طرف خواهان جنگ نیستند با این حال رژیم صهیونیستی در تلاش است تا آن را شعله ور سازد.

به گزارش کردپرس به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، هادی عامری، دبیرکل سازمان بدر و رهبر ائتلاف فتح بامداد امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه ای ضمن هشدار نسبت به تلاش های در جریان برای راه اندازی جنگ میان ایران و آمریکا، تاکید کرد که همگان باید تلاش کنند تا سایه جنگ را از عراق و منطقه دور سازند.

عامری در این باره اظهار داشت: تاکید می کنیم که مسئولیت ملی، دینی و تاریخی بر همگان ایجاب می کند که سایه جنگ را ابتدا از عراق و سپس از کل منطقه دور کنند؛ جنگ اگر خدای ناکرده شعله ور شود، همگان را می سوزاند.

رهبر ائتلاف فتح همچنین تصریح کرد: هر کسی که تلاش کند جنگ را از عراق شعله ور سازد، یا نادان است و یا نفوذی؛ نه جمهوری اسلامی ایران و نه ایالات متحده آمریکا خواهان جنگ نیستند.

دبیرکل سازمان بدر در پایان نیز ضمن تاکید بر این که تنها رژیم صهیونیستی به سوی جنگ میان ایران و آمریکا سوق می دهد، از همه عراقی ها درخواست کرد که تبدیل به آتش چنین جنگی نشوند.

برچسب‌ها:
#عراق
#هادی عامری
#ایران
#آمریکا
#تنش در منطقه