انتشار:  پنج‌شنبه 2 خرداد 1398  ::  20:01   

7 کشته و زخمی در نتیجه وقوع انفجار در نزدیکی مرز عراق با سوریه

سرویس عراق و اقلیم کردستان - انفجار خودروی بمب گذاری شده در یکی از شهرستان های واقع در غرب عراق و در نزدیکی مرز سوریه، شماری کشته و زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش کردپرس، احمد الدلیمی، فرماندار شهرستان القائم در شمال غرب استان الانبار در غرب عراق اعلام کرد که منطقه الکرابله در شرق این شهرستان مرزی عصر امروز (پنج شنبه) شاهد وقوع یک انفجار بوده است.

الدلیمی در گفت و گو با السومریه نیوز ضمن اعلام این که انفجار در داخل یک پارکینگ در منطقه الکرابله در چند کیلومتری مرز سوریه روی داده و ناشی از یک خودروی بمب گذاری شده بوده، تاکید کرد که در نتیجه آن دو نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.

در همین حال، یک منبع امنیتی در گفت و گو با الفرات نیوز اعلام کرد که تحقیقات در رابطه با انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهرستان القائم همچنان ادامه دارد با این حال به احتمال زیاد نیروهای حشد الشعبی را هدف قرار داده است.

برخی دیگر از پایگاه های خبری عراق نیز خبر انفجار خودروی بمب گذاری شده در داخل یک پارکینگ در منطقه الکرابله را به نقل از منابع امنیتی منتشر کردند با این حال در رابطه با قربانیان این حادثه آمار متفاوتی ارائه دادند به گونه ای که موازین نیوز از کشته شدن دو غیر نظامی و زخمی شدن پنج تن دیگر خبر داده در حالی که شفق نیوز شمار قربانیان را یک کشته و چهار زخمی اعلام کرده است.

برچسب‌ها:
#عراق
#الانبار
#القائم
#انفجار خودرو
#مرز عراق و سوریه