سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  جمعه 3 خرداد 1398  ::  01:54   

دلیل استعفای حامد قادرمرزی و پاسخ نوبخت + تصویر

سرویس کردستان- حامد قادرمرزی، مشاور کُرد و اهل سنت رییس سازمان برنامه بودجه اول خرداد ماه از این سمت استعفا کرد و این استعفا هم با موافقت محمد باقر نوبخت مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری کُرد پرس در متن این استعفا آمده است:

«جناب آقاي دكتر محمد باقر نوبخت

معاون محترم رييس جمهور و رياست سازمان برنامه و بودجه كشور

سلام عليكم

احتراما لازم مي دانم از اعتماد و عنايات خاص حضرتعالي در طول دوران مسووليت اينجانب به عنوان مشاور امور مجلس و مناطق رياست سازمان از مهر ماه ١٣٩٥ تا كنون تشكر و قدرداني نمايم. همانطور كه استحضار داريد مشاورين معاونان رييس جمهور مشمول مقامات ماده ٢٩ قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي مصوب هفتم مهرماه سال 1378 و اصلاحات بعدي آن مي باشند. بنابراين در صورت موافقت جنابعالي بدينوسيله استعفاي خود از سمت مشاور رياست سازمان را به خدمت تقديم مي نمايم. از خداوند قادر متعال توفيقات روز افزونتان را خواستارم.»

با سپاس فراوان

حامد قادرمرزي

پاسخ نوبخت

در جواب این درخواست نیر، محمد باقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه در پارافی نوشته است:

«بسمه تعالي

سركار خانم اربابي با سلام

هرچند همكاري جناب آقاي دكتر قادرمرزي به عنوان مشاور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور ارزشمند و شايسته بوده و استمرار آن نيز براي كشور نافع خواهد بود، ليكن به دليل تجربه نمايندگي مردم در مجلس شوراي اسلامي و تسلط به امور تقنيني مي توانند در آن جايگاه خادم دلسوزي براي مردم و موثر در توسعه ي استان كردستان باشند. لذا با اين استعفا موافقت مي شود. إنشاءالله همچون گذشته و بيش از آن موفق و موفقتر باشند.»

محمد باقر نوبخت

اول خرداد 1398