سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  جمعه 3 خرداد 1398  ::  08:57   

شهردار شهر دوغان حصار در استان قونیه به قتل رسید

سرویس ترکیه - احسان اوزتوکلو، شهردار پیروز شهر دوغان حصار استان قونیه از حزب حرکت ملی ترکیه (MHP) در اثنای بازدید از محله باشکوی از سوی پسر رقیب انتخاباتیش به ضرب چاقو جان خود را از دست داد.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هابر7، احسان اوزتوکلو، شهردار پیروز شهر دوغان حصار استان قونیه از حزب حرکت ملی ترکیه (MHP) که شب گذشته از محله باشکوی در این شهر بازدید به عمل می آورد در پی دستور به مامورین شهرداری برای جمع کردن پوسترهای تبلیغاتی از این محله از سوی عبدالرحمان ک. پسر عبدالله ک. شهردار سابق این شهر مورد حمله قرار گرفته و به ضرب چاقو که به قلبش اصابت کرده بود جان خود را از دست داد.

اوزتوکلو بلافاصله به بیمارستان دکتر وفا تانر دوغان حصار منتقل شده و علی رغم تلاش پرسنل بیمارستان به دلیل جراحت مستقیمی که به قلبش وارد شده بود جان خود را از دست داد. در پی این حمله بلافاصله نیروهای جنایی پلیس ترکیه عبدالله ک. نامزد حزب خوب در انتخابات شهردرای 31 مارس در این شهر را به همواره برادرش عثمان ک. دستگیر و بازداشت کرده اند. بازجویی این افراد و اقدامات برای دستگیری عبدالرحمن ک. نیز همچنان ادامه دارد.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#انتخابات