انتشار:  جمعه 3 خرداد 1398  ::  10:25   

عضو پارلمان اروپا در قامشلو:

رفتار پارلمان اروپا در برابر حملات ترکیه به عفرین می توانست قاطعانه تر باشد

سرویس سوریه - جوزف ویدنهولزر، عضو پارلمان اروپا و معاون بلوک سوسیال دموکرات های پارلمان اروپا که به همراه هیئتی از اعضای پارلمان اروپا به شمال و شرق سوریه سفر کرده اند در اظهاراتی عنوان کرد: رفتار پارلمان اروپا در برابر حملات ترکیه به عفرین می توانست قاطعانه تر باشد.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، جوزف ویدنهولزر، عضو پارلمان اروپا و معاون بلوک سوسیال دموکرات های پارلمان اروپا که به همراه هیئتی از اعضای پارلمان اروپا به شمال و شرق سوریه سفر کرده اند در پی دیدار با روسای مشترک روابط خارجی شمال و شرق سوریه در قامشلو به خبرنگاران و روزنامه نگاران در اظهاراتی عنوان کرد: پارلمان اروپا برای حمایت از شمال و شرق سوریه می تواند نقش بهتری را بازی کند. ما به عنوان پارلمان اروپا رفتارمان در برابر تحولات عفرین می توانست قاطعانه تر از این باشد. ولی ما در برابر حملات ترکیه به عفرین آن چیزی که از ما خواسته شد را انجام ندادیم.

وی با اشاره به اهمیت حمایت از شرق و شمال سوریه گفت: شمال و شرق سوریه به نام تمام انسانیت با داعش مبارزه کرد. اگر در این جا علیه داعش مبارزه صورت نمی گرفت وضعیت جهان چگونه می بود؟ ما از تمام اقداماتی که به نام انسانیت و به خاطر تمام جهان انجام داده اید از شما تشکر می کنیم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#سوریه
#ترکیه
#عفرین