انتشار:  جمعه 3 خرداد 1398  ::  19:28   

کانون وکلای عصرین ترکیه:

دیدار اخیر وکلا با عبدالله اوجالان در خصوص اعتصاب غذاها بود

سرویس ترکیه - کانون وکلای عصرین ترکیه در بیانیه ای با اشاره به آخرین سفر وکلای عبدالله اوجالان، رهبر دربند PKK به جزیره امرالی در 22 می 2019 میلادی و دیدار با موکل خود عنوان کرد: این دیدار با محوریت اعتصاب غذاها در ترکیه بوده است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه دیوار، کانون وکلای عصرین ترکیه در بیانیه ای با اشاره به آخرین سفر وکلای عبدالله اوجالان، رهبر دربند PKK به جزیره امرالی در 22 می 2019 میلادی و دیدار با موکل خود عنوان کرد: این دیدار با محوریت اعتصاب غذاها در ترکیه بوده و در روزهای پیش رو بیانیه ای کامل از جزئیات این دیدار منتشر خواهد شد.

در این بیانیه آمده است: نتایجی که دیدار وکلای اوجالان با ایشان به دست آمده است را در حال حاضر در اختیار اعتصاب غذا کنندگان قرار داده ایم و نتیجه ای که در این خصوص به دست خواهد آمد را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار افکار عمومی قرار خواهیم داد. در حال حاضر نظرات و دیدگاه های اوجالان را در اختیار اعتصاب کنندگان غذا قرار دادیم و در حال مذاکره با آنان هستیم. از آنجایی که می دانیم افکار عمومی نتایج این مذاکرات را با حساسیت تمام دنبال می کنند از همین رو نتایج را بدون فوت وقت اعلام خواهیم کرد.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#عبدالله اوجالان
#پ.ک.ک