سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  دوشنبه 11 دی  ::  00:34

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران در گفت و گو با کردپرس؛

مراقب تفرقه افکنی ها باشیم/نمی گذاریم لایحه بودجه به ضرر مردم تمام شود

سرویس ایران-شادمهر کاظم زاده ضمن بیان این مطلب که مواظب تفرقه افکنی های این روزها باشیم،اظهار کرد:مجلس اجازه نمی دهد موضوع افزایش قیمت حامل های انرژی و یارانه ها به ضرر مردم تمام شود.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی کردپرس با اشاره به تجمعات اعتراضی در چند شهر کشور ،گفت:شرایط اقتصادی مناسب نیست و اوضاع اقتصادی کشور دارای مشکلاتی است و مردم گلایه دارند،اما همواره همین مردم در برابر سختی‌ها استقامت نموده اند و با نظام همراه بوده‌اند.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران با اشاره به اخبار گرانی بنزین گفت:در تبصره 18 لایحه بودجه سال 97 در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی صحبت شده است که هنوز این موضوعات به تصویب نرسیده و کمیسیون انرژی این موضوع را رد کرده است.
وی ادامه داد:درجزئیات بودجه مباحث زیادی پیرامون قطع یارانه برخی اقشار و افزایش قیمت حامل‌های انرژی مطرح است که احتمال دارد این موضوعات به طور کلی حذف شوند؛ولی برخی افراد در این زمینه اطلاعات اشتباه به مردم می دهند.

نماینده ایلام با بیان این مطلب که به صورت جدی از حقوق مردم در لایحه بودجه 97 دفاع می کنند،گفت: در مجلس وظیفه داریم که مشکلات را حل کنیم و افرادی که جز کارگزاران نظام هستند نیز باید کمک کنند تا مشکلات مردم حل شود و سعی خواهیم کرد که بودجه 97 به نفع کشور بسته شود.