انتشار:  شنبه 4 خرداد 1398  ::  11:36   

کشف 10 تُن شکر قاچاق در کامیاران/ توقیف سمند حامل لوازم گوشی قاچاق در بانه

سرویس کردستان- فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف بیش از 10 تُن شکر فاقد مجوز در بازرسی از یک دستگاه کامیون توسط ماموران انتظامی شهرستان کامیاران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی آزادی گفت: ماموران ایست و بازرسی "شهید میرجلیلی" شهرستان کامیاران در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا وحین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند.

او افزود:با هماهنگی مراجع قضائی خودروی مورد نظر متوقف و دربازرسی ازآن بیش از 10 تن شکر قاچاق که ازاستان همجوار به سمت شهرهای مرزی استان کردستان درحرکت بود کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه دراین رابطه یک نفردستگیرشده است، گفت: ارزش کالای کشف شده برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از یک میلیارد و100میلیون ریال برآورد شده است.

کشف 2 هزار و 508 عدد انواع لوازم جانبی گوشی در بانه 

فرمانده انتظامی استان کردستان همچنین از توقیف خودرو سمند حامل لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق توسط ماموران انتظامی بانه خبرداد.

سردار علی ازادی  گفت: در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا ، ماموران ایست و بازرسی شهید" غلام الهی"شهرستان  بانه حین کنترل خودروهای عبوری درمحور" بانه به سقز" به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک شدند.

او افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضائی خودرو  متوقف ودر بازرسی از آن 2هزارو508عدد انواع لوازم جانبی گوشی تلفن همراه  قاچاق کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به دستگیری سه نفر و معرفی آنان به مراجع قضائی تصریح کرد: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از 4 میلیارد و250 میلون ریال برآورد شده است.