انتشار:  شنبه 4 خرداد 1398  ::  15:34   

برگزاری نمایشگاه علوم قرآنی در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه- نمایشگاه علوم قرآنی در کرمانشاه در حال برگزاری است و در آن 700 عنوان کتاب مذهبی، قرآنی، مفاتیح الجنان، نهج البلاغه و ادعیه عرضه شده است.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه، در گفتگو با خبرنگار کردپرس با بیان این مطلب افزود: در این نمایشگاه، کتب و نرم افزارهای مختلف علوم قرآنی با هدف ایجاد فضای معنوی در ماه مبارک رمضان، انس بیشتر مردم با قرآن و کتب مذهبی و ترویج فرهنگ اسلامی، در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.

محسن کرمیان با بیان اینکه نمایشگاه قرآنی کرمانشاه تا 10 خرداد ماه دایر است، اظهار کرد: کرسی های تلاوت قرآن، اجرای تئاتر خیابانی، مسابقات قرآن و نهج البلاغه در سیمای مرکز کرمانشاه و برپایی نشست های تخصصی از جمله برنامه های جانبی نمایشگاه است.

وی عنوان کرد: غرفه های «کتب، نرم افزار و محصولات قرآنی»، آثار «معرق کاری»، «صنایع دستی»، «حجاب و عفاف»، «قرآن بخوانید»، «نقاشی نقاشی» و «پاسخ به سئوالات شرعی» از بخش های مختلف نمایشگاه است.

 نمایشگاه قرآنی کرمانشاه توسط اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در مسجد معتضدی برپا شده و صبح ها از ساعت ۹:۳۰ الی۱۳:۳۰ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ فعال است.