انتشار:  شنبه 4 خرداد 1398  ::  18:09   

تشکیل شورای روابط عمومی شهرستان سقز / تقدیر از کارگزاران نمونه

سرویس کردستان- با حضور فرماندار ویژه سقز و معاون سیاسی فرماندار، روابط عمومی ها برتر این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش کردپرس؛ روابط عمومی فرمانداری، آموزش و پرورش، دانشگاه پیام نور، ورزش و جوانان و شهرداری سقز به عنوان روابط عمومی داستگاه های برتر معرفی و تجلیل شدند.

انتشارات، تبليغات واطلاع رساني، ارتباط با مخاطبان وپاسخگويي، ارتباطات رسانه اي و الكترونيك، فعاليتهاي مديريتي و بهره گیری از فضای مجازی از معیارهای انتخاب روابط عمومی ها برتر در شهرستان سقز بود.

کامیل کریمیان فرماندار سقز در این نشست گفت: ادارات برتر، دارای روابط عمومی ها توانمند هستند.

کریمیان با تقدیر از ستاد برگزاری هفته روابط عمومی عنوان کرد: اقدام های شاخصی در هفته روابط عمومی در سقز انجام شد که نشان دهنده پویایی این حوزه در شهرستان، تخصص و توانمندی کارشناسان روابط عمومی است.

وی عنوان کرد: مدیران به روابط عمومی باور و جایگاه مشاوره ای روابط عمومی در دستگاه ها تقویت شود.

همچنین در ادامه این نشست و بر اساس اعلام قبلی ستاد برگزاری هفته روابط عمومی، شورای روابط عمومی شهرستان سقز تشکیل شد و اعلام موجودیت کرد.

کارشناس روابط عمومی فرمانداری سقز اعلام کرد: این شورا، شورایی حرفه ای تخصصی است که در راستای دانش افزایی مدیران وکارشناسان روابط عمومی های شهرستان سقز فعالیت خواهد کرد.

ابراهیم محمدحسینی روز شنبه  در نشست با روابط عمومی ادارات بیان کرد: تلاش در راستای تبیین و تبلیغ فعالیت های دولت در شهرستان، افزایش کارآمدی روابط عمومی، تحکیم ارتباط بین دولت و مردم، تدوین و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط، هماهنگی در اطلاع رسانی و ارتقای جایگاه روابط عمومی در سازمان ها از اهداف تشکیل این شورا است.