انتشار:  دوشنبه 20 خرداد 1398  ::  13:41   

سایت فروش بلیت مسابقات لیگ والیبال ملت‌های جهان مسدود شد

سرویس آذربایجان غربی– سایت فروش بلیت مسابقات والیبال ملت های جهان در ارومیه، که از روز یکشنبه قرار بود بازگشایی شود، همچنان مسدود است.

به گزارش کردپرس، در حالی که روز گذشته مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفته بود؛ بلیت ‌فروشی لیگ جهانی والیبال در ارومیه از ساعت ۱۷ یکشنبه (19 خرداد) و تنها به صورت اینترنتی و از طریق سایت باشگاه شهرداری ارومیه آغاز می‌شود، اما کاربران با مراجعه به سایت قادر به خرید بلیت نشدند.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه امروز با صدور اطلاعیه ایی ضمن عذرخواهی از هواداران و علاقمندان به ورزش والیبال و این رقابت ها اعلام کرد: زمان قطعی فروش بلیط مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان از امروز دوشنبه امکانپذیر است.

در این اطلاعیه آمده است؛ از هواداران والیبال اعلام کرده که این مشکل به دلیل تغییراتی در سیستم فروش بلیط به پیشنهاد فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران بوده و زمان قطعی فروش بلیط ها صبح روز دوشنبه بیست خرداد ۹۸ از طریق سایت اورمیا نقطه آی آر خواهد بود.

قرار بود بلیط این مسابقات از ساعت 17 عصر روز یکشنبه  به صورت اینترنتی به فروش برسد اما علاقه مندان با سایتی مسدود مواجه شدند.

امروز نیز در استاندار آذربایجان غربی جریان بازدید از آخرین مراحل آماده سازی سالن غدیر ارومیه، در جمع خبرنگاران گفت: بلیت فروشی باید شفاف و بدون مشکل باشد و عوامل دخیل باید سریعا این مشکل را برطرف کنند.

 شهریاری تاکید کرد: بیمه تماشاگران والیبال نیز باید مورد توجه مسوولان امر قرار گیرد تا مشکلی در این خصوص بوجود نیاید. قطعا با برگزاری این رقابت‌ها می توان زمینه برگزاری سایر رقابت های بین المللی را در این استان فراهم کرد و به نوعی هزینه‌کرد در این مسیر خود سرمایه گذاری برای آینده است.

به گزارش کردپرس، هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها ۲۴ تا ۲۶ خرداد در سالن غدیر ارومیه برگزار و تیم ملی والیبال کشور به مصاف تیم های ملی کانادا، لهستان و روسیه خواهد رفت.