انتشار:  سه‌شنبه 21 خرداد 1398  ::  10:30   

«نارنجی پوش»؛

نمایشگاهی برای تقدیر از پاکبانان

سرویس کرمانشاه- نمایشگاه گروهی کاریکاتور با عنوان محیط پاک با سبز قامتان نارنجی پوش، برای تقدیر از پاکبانان در کرمانشاه برگزار می شود.

مسئول خانه ی کاریکاتور حوزه ی ھنری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کردپرس، نمایشگاه« نارنجی پوش» را برنامه ای در ادامه برگزاری نمایشگاه های گروهی خانه کاریکاتور حوزه هنری با موضوعات احترام به قانون، احترام به سالمندان، اهمیت صنایع دستی و در نهایت نمایشگاه اختلاس، احتکار، تجمل گرایی و فساد اداری که در ماه های گذشته برگزار شده است دانست و گفت: این بار با هدف نشان دادن تصویری زیبا و با شکوه از تلاش  پاکبانان زحمت کش که هیچ وقت آنطور که باید مورد توجه قرار نگرفته اند و دیده نشده اند، برگزار خواهد شد.

فخرالدین دوست محمد،افزود: هدف ما در برگزاری این نمایشگاه این است که  با زبان هنر و کاریکاتور ارزش کار و جایگاه شغلی پاکبانان را نزد جامعه و خانواده های آنان بیشتر نشان دهیم و موجب تغییر نگرش برخی افراد جامعه نسبت به این عزیزان شویم.

وی بیان کرد: می خواهیم این عزیزان به شغل، لباس و کارشان افتخار کنند همانطور که یک مهندس و یک پزشک به جایگاه و لباسش افتخار می کند.

دوست محمد خاطر نشان کرد: در مراسم اختتامیه نمایشگاه که به احتمال زیاد به شکل مشترک با بخش فرهنگی شهرداری برگزار خواهد شد، از تعداد زیادی از پاکبانان کرمانشاه تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی گفت: آخرین مهلت دریافت آثار برای علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه 30 خرداد ماه 98 می باشد.