انتشار:  سه‌شنبه 21 خرداد 1398  ::  15:25   

آغاز نمایشگاه بین‌المللی "بازسازی عراق" در بغداد با مشارکت 11 کشور

سرویس عراق و اقلیم کردستان - یکی از مسئولان وزارت بازرگانی عراق از آغاز یک نمایشگاه و کنفرانس بین المللی چهار روزه در پایتخت این کشور با مشارکت ایران و 10 کشور دیگر خبر داد.

به گزارش کردپرس، زینب ناصر حسین، مدیر بخش اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی بغداد وابسته به وزارت بازرگانی عراق در گفت و گو با پایگاه خبری السومریه نیوز اعلام کرد که یک نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تحت عنوان "بازسازی عراق" امروز (سه شنبه) با مشارکت 11 کشور در این نمایشگاه آغاز به کار کرده و چهار روز ادامه می یابد.

زینب حسین در این باره اظهار داشت: امروز نمایشگاه و کنفرانس بازسازی عراق برای مصالح ساختمانی، زیرساخت، برق و آب در محل نمایشگاه بین المللی بغداد و زیر نظر سه وزارتخانه بازرگانی، عمران و مسکن و صنعت و معدن آغاز به کار کرد.

مدیر بخش اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی بغداد همچنین تصریح کرد: در این نمایشگاه 120 شرکت تخصصی از 11 کشور یعنی عراق، آلمان، ایتالیا، هند، چین، ترکیه، عربستان سعودی، مصر، ایران ، امارات و جمهوری آذربایجان حضور دارند.

به گفته این مسئول عراقی، نمایشگاه بین المللی بازسازی عراق در بغداد از امروز تا جمعه هفته جاری ادامه می یابد و طی این مدت نیز هر روز از ساعت 10 صبح تا 19 عصر به وقت محلی (11:30 تا 20:30 به وقت تهران) پذیرای بازدیدکنندگان است.

برچسب‌ها:
#عراق
#بغداد
#نمایشگاه بین المللی
#ایران