انتشار:  چهارشنبه 22 خرداد 1398  ::  10:13   

استاندار ایلام اعلام کرد؛

افتتاح و کلنگ زنی ۸ هزار میلیارد تومان طرح در سفر رئیس‌جمهور به ایلام

سرویس ایلام - استاندار ایلام در جمع کارکنان جهاد کشاورزی ایلام اعلام کرد: بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در سفر رئیس جمهوری به استان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، قاسم سلیمانی دشتکی عنوان کرد: برخی از پروژه‌ها چون pp، پروژه لرزه‌نگاری ایوان، پروژه اکتشاف میادین نفتی و گاز در قسمت جنوبی استان در مجموع با اعتباری بیش از 3 هزار میلیارد تومان به‌طور غیررسمی شروع به کار کرده اند.

وی با بیان این که سه کارخانه بزرگ استان شامل 2 پروژه فولاد گستر آتنا، کوشاب غرب در چرداول و استیل کُرد دره شهر و همین طور گوگردزدایی پتروشیمی آماده افتتاح به دست رئیس محترم جمهوری است، خاطرنشان کرد: همچنین در سفر ایشان به استان ایلام، بیش از ۱۴۰ کیلومتر در حوزه زیرساخت راه افتتاح و فاز اول راه آهن ایلام کلنگ زنی می‌شود.

سلیمانی دشتکی گفت: در سفر رئیس‌جمهور دستگاه‌های اجرایی استان باید، پروژه‌ها و طرح‌ها خود را ارائه دهند چراکه بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ سرمایه‌گذار و به همراه شرکت‌ها و بنیادهای مهمی حضور دارند.

استاندار ایلام با تأکید بر این که مدیران دستگاه‌های اجرایی عملکرد مطلوب دستگاه خود را بیان کنند، ابراز کرد: در حادثه وقوع سیل عملکرد بسیار مطلوبی داشتیم و برای مناطق سیل‌زده استان ۹۹ میلیارد کمک بلاعوض و ۹۲ میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت اختصاص داده شد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#استاندار ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی
#سفر رییس جمهور به ایلام