انتشار:  چهارشنبه 22 خرداد 1398  ::  13:14   

کشف 10 کیلوگرم حشیش در چرداول

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و دستگیری یک نفر سوداگر مرگ در شهرستان چرداول خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر قصد انتقال مقداری حشیش از استان همجوار جهت توزیع در شهرستان چرداول دارد، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی شهرستان در این عملیات با اشراف کامل و طی چند روز کار اطلاعاتی در مسیرهای احتمالی تردد خودرو مستقر شدند.

وی تصریح کرد: پس از مشاهده خودرو مورد نظر، راننده خودرو به محض دیدن پلیس قصد فرار از تور ایست و بازرسی مأموران را داشته که در یک عملیات تعقیب و گریز خودرو متهم به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به جهت تخطی از سرعت در حوالی یک از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان چرداول واژگون شد.

یاری گفت: بلافاصله مأموران نسبت به بازرسی خودرو اقدام کردند و در نتیجه مقدار ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف و راننده خودرو (بدون آسیب دیدگی خاصی) دستگیر و پس از بازجویی‌های مقدماتی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#فرمانده انتظامی ایلام، نورعلی یاری
#کشف حشیش
#چرداول