سرویس آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 22 خرداد 1398  ::  13:53   

صبح امروز؛

تیم های شرکت کننده لیگ والیبال ملت ها وارد ارومیه شدند

سرویس آذربایجان غربی- دبیر اجرایی مسابقات لیگ جهانی والیبال 2019 در ارومیه گفت: تیم های شرکت‌ کننده در هفته سوم مسابقات لیگ ملت‌های والیبال، بامداد امروز چهارشنبه، وارد فرودگاه تبریز و سپس به صورت زمینی وارد ارومیه شدند.

به گزارش کردپرس، عبدالله چمن گلی امروز در مراسم استقبال از تیم‌های شرکت کننده هفته سوم مسابقات لیگ ملت‌های والیبال 2019 در هتل آنا ارومیه اظهار کرد: تیم‌های شرکت‌ کننده لهستان، کانادا و روسیه شامل ۹۳ نفر بازیکن، مربی و تیم‌های مدیریت همراه، پنج بامداد امروز 22 خرداد ماه سالجاری وارد ارومیه شدند.

وی افزود: به دلیل عدم قرارداد ترکیش ایرلاین با ارومیه، تیم‌های والیبال از تبریز با اتوبوس به ارومیه منتقل شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: روز شنبه 25 خرداد ماه نیز، همزمان با سفر رئیس فدراسیون جهانی والیبال به شهر ارومیه، وزیر و مدیران کل ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جمهوری اسلامی ایران وارد ارومیه می‌شوند.

چمن گلی افزود: کاروان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران نیز ساعت ۲۰:۳۰ امروز تهران را به مقصد ارومیه ترک می کند.

وی تصریح کرد: با برگزاری و میزبانی شایسته این رقابت‌ها می توان زمینه برگزاری سایر رقابت‌های بین المللی را در این استان فراهم کرد و به نوعی هزینه‌کرد در این مسیر خود سرمایه گذاری برای آینده است.

به گزارش کردپرس، هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه امسال به میزبانی ارومیه و با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ میرسعید معروف، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت پور اعضای ارومیه‌ای تیم ملی هستند.