انتشار:  چهارشنبه 22 خرداد 1398  ::  14:53   

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد کردستان شد

سرویس کردستان- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر چهارشنبه از طریق فرودگاه شهدای سنندج با استقبال استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس و جمعی از مسئولان اجرایی وارد استان کردستان شد.

به گزارش کرد پرس، محمدجواد آذری جهرمی در بدو ورود به این استان مورد استقبال بهمن مرادنیا استاندار کردستان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، حسین خوش اقبال معاون سیاسی استاندار، فردین سعیدی مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و جمعی دیگر از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی قرار گرفت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور شرکت در جلسه شورای اداری و رونمایی از طرح‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان به این استان سفر کرده است.

وی در سفر خود پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا و غبار روبی مزار شهیدان سنندج، از شرکت دانش بنیان کهربا گستر فناوری واقعیت افزوده و تولید پرینترهای سه بعدی، نهادهای توسعه کسب و کارهای حوزه فاوا در پارک علم و فناوری استان بازدید می‌کند.

آذری جهرمی همچنین بعد از بازدید از مجتمع ICT استان کردستان در نشستی با جوانان و مدیران استارت آپ های حوزه فاوا و حضور در صدا و سیما به تشریع فعالیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان می‌پردازد.

در این سفر حسین دهدشتی معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر فاطمی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حمید فتاحی رئیس عیات مدیره مدیرعامل زیرساخت، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست، مدیران عامل شرکت ارتباطات سیار، ایرانسل و رایتل آذری جهرمی را همراهی می‌کنند.

حمدالله کریمی رئیس مجمع نمایندگان کردستان، سید احسن علوی و سید مهدی فرشادان نمایندگان مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای، محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از دیگر همراهان وزیر در این سفر هستند.