سرویس آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 22 خرداد 1398  ::  19:09   

سخنگوی وزارت کشور:

سخنان استاندار آذربایجان غربی در جلسه روز کارگر ناظر به نماینده ارومیه نبود

سرویس آذربایجان غربی- سخنگوی وزارت کشور در خصوص وقایع رخ داده در جلسه روز کارگر در حضور استاندار آذربایجان غربی و نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: سخنان استاندار در این جلسه جنبه عام داشت و به هیچ وجه ناظر به شخص آقای «سیدهادی بهادری» نبود.

به گزارش کردپرس، اردیبهشت امسال در مراسم تجلیل از کارگران نمونه استان آذربایجان غربی بین هادری نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجان‌غربی مشاجره ایی لفظی در گرفت.

در این مراسم بهادری استاندار را خادم مردم و استاندار نیز او را را یکی از فاسدان اقتصادی استان معرفی کرد.

استاندار آذربایجان غربی وعده رسانه ای کردن فساد دوره های قبل را داد و تاکید کرد: با فساد اقتصادی در استان مبارزه می کنیم و هرکسی بخواهد در روند توسعه استان اخلال ایجاد کند با سند و مدرک جوابش را خواهم داد.

امروز سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور  در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از اطلاع از صحبت‌های مطرح شده در این جلسه با دقت موضوعات مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر اساس آنچه در سوابق موجود است، آقای بهادری بارها چه در زمان بر عهده داشتن مسئولیت معاونت عمرانی استانداری و چه در زمان نمایندگی مجلس، برخورد جدی با تخلفات را مطالبه کرده اند.

سلمانی همچنین تاکید کرد: استاندار محترم نیز با همکاری دستگاه‌های نظارتی و نمایندگان مجلس عزم جدی در مبارزه با تخلف ها و هرگونه فساد در استان را دارد و تاکنون اقدامات موثری در این خصوص انجام شده است که با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش کردپرس، آیین گرامیداشت روز کارگر امسال در ارومیه با مشاجره لفظی این دو نفر همراه بود و «بهادری» یک روز بعد در این زمینه به نطق اضطراری در صحن علنی مجلس پرداخت. سپس برای نخستین بار در تاریخ مجلس شورای اسلامی فردی در جایگاه استاندار با قرائت یک متن در صحن علنی مجلس در مقام پاسخ به نطق اضطراری یک نماینده برآمد.