انتشار:  پنج‌شنبه 23 خرداد 1398  ::  13:26   

فرماندار مهران با توجه به حذف هزینه ویزا مطرح کرد:

تمهیدات لازم برای افزایش احتمالی زوار اربعین 98 اندیشیده شود

سرویس ایلام - فرماندار مهران با توجه به حذف هزینه ویزا و احتمال افزایش تردد زائران در اربعین 98 خواستار اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای خدمات رسانی مناسب به زوار شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، اسد قاسمی گفت: با توجه به حذف ویزا، پیش‌بینی می‌شود که تعداد حضور زوار در مرز مهران نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته باشد و بر این اساس لازم است که تمهیدات مناسبی برای حضور زوار و تردد آنان از مرز بین‌المللی مهران اندیشیده شود.

قاسمی، وی افزود: به‌طور قطع امسال شاهد جمعیت بیشتری در مرز مهران خواهیم بود و در این راستا برای آسایش زوار اربعین حسینی در مرز بین‌المللی مهران نزدیک به 800 سرویس بهداشتی در چهار نقطه در پایانه برکت، پایانه مرزی، پایانه اربعین و همچنین داخل خاک عراق پیش‌بینی‌شده است.

فرماندار مهران تصریح کرد: در این راستا تعدادی از مؤسسات خیریه از سراسر کشور، برای خدمات‌رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در شهر و پایان مرزی مهران حضور یافته و در راستای خدمات‌رسانی اقدام به ایجاد سایه بان و سرویس‌های بهداشتی و استقرار سایر امکانات می‌کنند.

قاسمی بابیان این که به‌طورقطع از فعالیت‌ها و ارائه خدمات مؤسسات خیریه و موکب‌ها در مرز مهران در راستای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی استقبال می‌شود، گفت: این روزها هرچه به اربعین حسینی نزدیک‌تر می‌شویم، تلاش‌ها برای خدمات‌رسانی و آماده کردن فضای مناسب برای تردد میلیونی زائران از طریق مرز مهران به عتبات عالیات بیشتر می‌شود.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام - مهران
#فرماندار مهران، اسد قاسمی
#اربعین 98
#حذف هزینه ویزا
#مؤسسات خیریه