انتشار:  پنج‌شنبه 23 خرداد 1398  ::  14:38   

سه مجروح در حمله خمپاره ای به پایگاه نظامی ارتش ترکیه در ادلب

سرویس ترکیه - در حمله خمپاره ای به پایگاه نظامی ارتش ترکیه در ادلب 3 نظامی این کشور زخمی شده و به تجهیزات و زیرساخت های دهمین پایگاه نظامی ارتش ترکیه در ادلب خسارات وارد شده است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری Diken، بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع امنیتی، در حمله خمپاره ای به پایگاه نظامی ارتش ترکیه در ادلب 3 نظامی این کشور در این شهر استراتژیک شمال غرب سوریه زخمی شده اند.

حملات به پایگاه های نظامی ارتش ترکیه در ادلب که از چندی پیش با هدف قرار دادن اطراف این پایگاه ها در جریان بود شب گذشته با حمله مستقیم به یکی از دوازده پایگاه ارتش ترکیه در ادلب روبه رو شده و در این حملات 35 خمپاره به پایگاه نظامی ارتش ترکیه شلیک شده است.

در بیانیه وزارت دفاع ترکیه که در این خصوص صادر شده آمده است: شب گذشته به دهمین پایگاه ارتش ترکیه در منطقه زاویه ادلب از منطقه شریعا که در کنترل نیروهای مرکزی دولت سوریه می باشد 35 خمپاره شلیک شده است. این حملات به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند بوده است. در اثر این حمله به بخشی از تجهیزات، زیرساخت ها و جنگ افزارهای ارتش ترکیه در این پایگاه خسارت جزئی وارد شده و 3 تن از نیروهای نظامی نیز زخمی شده اند. در خصوص این حملات اقدامات لازم با طرف های روسی صورت گرفته است. تحولات را از نزدیک دنبال می کنیم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#سوریه