انتشار:  یک‌شنبه 26 خرداد 1398  ::  11:15   

با حضور باشکوه مردم؛

پیکر طلبه کشته شده در آتش سوزی دره شهر تشییع شد

سرویس ایلام - پیکر طلبه و بسیجی فداکار حسین حسین‌زاده که در حین کمک به اطفای حریق در روستای عباس آباد دره شهر کشته شد، دیروز با حضور پرشور مردم دره شهر در روستای عباس آباد تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، مرحوم حسین زاده که برای خدمات رسانی و اطفاء حریق مزارع روستای عباس آباد به کمک اهالی این روستا آمده بود به دلیل استنشاق گاز دی اکسید کربن و گرمای بالای آتش سوزی به رودخانه سیمره پناه برده بود که به دلیل تنش گرمایی در این رودخانه غرق شد و درگذشت.

جسد این طلبه جوان 2 روز بعد از غرق شدن از رودخانه سیمره بیرون کشیده شد.

فرمانده سپاه، نیروی انتظامی، دادستان، رییس حوزه علمیه دره شهر و نیز رییس حوزه علمیه استان نیز با ارسال پیام هایی این مصیبت را به خانواده حسین زاده تسلیت گفتند.

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور نیز با صدور پیامی، درگذشت طلبه جهادی محمدحسین حسین زاده را به حوزه علمیه ایلام و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

حجت الاسلام قنبربیگی، امام‌جمعه دره شهر نیز در پیامی ضمن تسلیت درگذشت این طلبه فداکار خواستار پیگیری چگونگی فوت وی شده است.

به گزارش کردپرس، به علت آتش زدن زمین‌ها کشاورزی توسط اهالی همه ساله شاهد بروز حریق و گسترش آن به دیگر مزارع و منابع طبیعی هستیم که این بار در دره شهر باعث مرگ یک جوان نیز شد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام - دره شهر
#تشییع جنازه
#حسین حسین زاده
#آتش سوزی مزارع