انتشار:  یک‌شنبه 26 خرداد 1398  ::  12:08   

علیرغم وعده وزیر ورزش در سفر به ارومیه؛

کلنگ زنی سالن ۱۵ هزار نفری والیبال ارومیه به زمانی دیگر موکول شد

سرویس آذربایجان غربی- وزیر ورزش و جوانان از کلنگ زنی سالن ۱۵ هزار نفری والیبال ارومیه بعد از کار کارشناسی خبر داد و گفت: زمان آن مشخص نیست

به گزارش کردپرس، وزیر ورزش و جوانان روز گذشته برای دیدار از بازی تیم های والیبال ایران و لهستان در هفته سوم رقابت های والیبال لیگ 2019، به ارومیه سفر کرده بود.

در برنامه سفر وزیر، کلنگ زنی سالن ورزشی ۱۵ هزار نفری والیبال، خانه جودو و زورخانه ارومیه قرار داشت. اما برنامه مطابق روال پیش نرفت و کلنگ زنی سالن ۱۵ هزار نفری والیبال ارومیه به دلایل کارشناسی و تخصیص بودجه به زمان نامشخص دیگری واگذار شد.

مسعود سلطانی فر شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران در خصوص علت عدم کلنگ زنی سالن ۱۵ هزار نفری والیبال در ارومیه اظهارداشت: امروز شنبه قرار بود کلنگ احداث سالن ۱۵ هزار نفری والیبال این شهر بر زمین زده شود اما به بررسی و ارائه نظرات کارشناسی کلنگ به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی، سلطانی فر با اشاره به برنامه‌های سفر خود به ارومیه تصریح کرد: تماشای والیبال ایران در جام ملت‌ها، کلنگ زنی خانه جودو و بازدید از طرح‌های نیمه کاره ورزشی از اهم برنامه‌های سفر یک روزه من به ارومیه است.

وی با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی والیبال ایران افزود: ارومیه تا روز دوم مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها به نحو احسن میزبانی کرده و توانسته انتظارات را برآورده کند. خوشبختانه تا امروز ارومیه چهره موفقی از میزبانی به نمایش گذاشته است و تیم ملی ایران هم تا امروز جزو مدعیان لیگ ملت‌ها بوده و امیدوارم این روند در بازی‌های آینده ادامه یابد.

در ادامه وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر به آذربایجان غربی در بازدید از ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه اظهار داشت: ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باکری ارومیه طبق وعده‌ای که به مردم این شهر و مسئولان دادیم شهریور امسال به بهره برداری می‌رسد.

مسعود سلطانی فر ادامه داد: امیدوارم با افتتاح این استادیوم تیم های فوتبال این استان بتوانند در لیگ های کشور و لیگ برتر حضور پیدا کنند.

سپس کلنگ زنی سالن چند منظوره جودو توسط وزیر ورزش و جوانان انجام گرفت. این مجموعه در سه طبقه و با اعتبار پنج میلیارد تومان با مشارکت وزارت ورزش و جوانان، استانداری آذربایجان‌غربی و خیران ارومیه ساخته می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان در این آیین گفت: سالن چند منظوره جودو در دهه فجر سال ۹۹ افتتاح خواهد شد.

وی اضافه کرد: 40 پروژه ورزشی نیمه کاره در سطح استان آذربایجان غربی وجود دارد که همه تلاشمان بر این است که بتوانیم تا پایان کار دولت دوازدهم آنها را به بهره برداری برسانیم و در اختیار مردم و جوانان این استان قرار دهیم.