انتشار:  دوشنبه 27 خرداد 1398  ::  02:46   

جریان تحت رهبری حکیم، اپوزیسیون بودن را در پیش گرفت

سرویس عراق و اقلیم کردستان - جریان حکمه ملی تاکید کرد که گزینه اپوزیسیون سیاسی در قبال دولت فدرال عراق را در پیش گرفته و از این پس در همین راستا فعالیت می کند.

به گزارش کردپرس به نقل از پایگاه خبری الفرات نیوز، جریان حکمه ملی به رهبری سید عمار حکیم، رئیس کنونی هم پیمانی اصلاح و عمران شامگاه یک شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که گزینه مخالفت سیاسی در قبال دولت فدرال عراق و نقش آفرینی، فعالیت و عملکرد مورد نیاز آن را در پیش می گیرد.

در این بیانیه آمده است: دفتر سیاسی جریان حکمه ملی امروز (یک شنبه) یک جلسه فوق العاده را در مقر اصلی جریان برگزار کرد که طی آن اوضاع سیاسی به طور کلی و سطح خدمات و نگرانی های عامه مردم به طور ویژه بررسی شد و همه دیدگاه ها در رابطه با سطح عملکرد دولت و وضعیت عمومی عراق نیز شنیده شد و به طور مفصل مورد بحث قرار گرفتند.

جریان حکمه ملی در ادامه بیانیه خود آورده است: بر اساس مرور دیدگاه ها و باورهای پیشین مطرح شده که دفتر سیاسی به طور مفصل آنها را بررسی کرد، جلسه با این نتیجه به پایان رسید که جریان حکمه ملی در پیش گرفتن گزینه اپوزیسیون سیاسی قانونی ملی سازنده و پایبندی کامل به این گزینه و نقش آفرینی، فعالیت، عملکرد و موضع گیری مورد نیاز آن در سطح ملی را اعلام کند.

برچسب‌ها:
#عراق
#حکمه ملی
#عمار حکیم
#اپوزیسیون