سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  یک‌شنبه 17 دی  ::  09:15

نماینده اورامانات در گفت و گو با کرپرس مطرح کرد؛

زلزله زدگان را فراموش نکنیم

سرویس ایران-شهاب نادری اظهار کرد:برخی اتفاقات نباید باعث شوند ما روند کمک رسانی به زلزله زدگان را فراموش کنیم.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط سخت مردم زلزله زده در هوای برفی و سرد زمستان،گفت:مردم زلزله زده استان کرمانشاه هنوز در شرایط سختی قرار دارند و نیازمند یاری رسانی هستند.
وی ادامه داد:همه زلزله زدگان به کانکس دسترسی ندارند و برف و باران موجب شده که تحمل جو ناپایدار زمستان برایشان طاقت فرسا شود.
نادری ضمن درخواست از نهادهای مسئول برای عمل به وعده های خود،خاطرنشان کرد:ما از دولت و نهادهای دیگر که قول دادند مردم زلزله زده استان کرمانشاه را تنها نگذارند،تقاضا داریم هر چه سریعتر در خصوص اجرایی کردن وعده های خود اقدام نمایند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اعتباراتی که برای زلزله زدگان در نظر گرفته شده،اذعان کرد:اعتباراتی در مجلس و دولت برای مردم زلزله زده در نظر گرفته شده اما آنچه که مهم است تخصیص به موقع و عادلانه این اعتبارات است که لازم است هر چه سریعتر به دست مردم برسد.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی،توجه به زلزله زدگان شهرستان های ثلاث باباجانی را اولویت کاری خود ذکر کرد و توضیح داد:با توجه به آن که نسبت خرابی ها در حوزه شهرستان سرپل ذهاب بیشتر بوده،بیشتر توجهات به این مناطق رفته است به همین خاطر بنده در تلاش هستم که مناطق زلزله زده اورامانات هم فراموش نشود.