انتشار:  پنج‌شنبه 21 دی  ::  07:45

فلاحت پیشه در گفت و گو با کردپرس مطرح کرد؛

ایران مسولانه با موضوع برجام برخورد می کند

سرویس ایران-حشمت الله فلاحت پیشه اظهار کرد:در سند برجام به خلف وعده هر کدام از طرفین اشاره شده و جمهوری اسلامی اگر با بدعهدی آمریکا مواجه شود،قطعا اقدام لازم را انجام خواهد داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با کردپرس با اشاره به تایید عملکرد صحیح ایران در موضوع برجام از سوی آژانس ،گفت:ما به تمامی تعهدات خود در زمینه برجام عمل کرده ایم و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز بارها بر عملکرد صحیح ایران صحه گذاشته است و حتی طرف های اروپایی نیز این موضوع را قبول دارند.
وی ادامه داد:در این میان بدعهدی های آمریکا و دولت ترامپ است که به دنبال برخی اقدامات خلاف چهارچوب در موضوع برجام است و جمهوری اسلامی آن را به خوبی می داند و زیر بار نخواهد رفت.
فلاحت پیشه با اشاره به عدم توافق طرف های غربی در موضوع برجام گفت:اروپایی ها و آمریکایی‌ها یک موضع واحدی در حوزه برجام ندارند و امریکایی ها می خواهند با افزایش فشار به ایران در راستای اهدافشان حرکت نمایند که جمهوری اسلامی بر مواضع به حق خود پافشاری می‌کند و پایمردی خواهد کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این مطلب که ایران آماده هر گونه بدعهدی آمریکا در قبال برجام است،خاطرنشان کرد:جمهوری اسلامی تدابیر لازم برای مقابله با بدعهدی آمریکا را تدارک دیده و اگر آمریکا وارد بازی شود که بخواهد به بهانه برجام دور تازه ای از دشمنی پراکنی هایش را آغاز کند،قطعا پاسخ مناسبی دریافت خواهد کرد.