سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  پنج‌شنبه 21 دی  ::  18:19

تصادف خونین در پیرانشهر 1 کشته و 3 زخمی بر جای گذاشت

سرویس آذربایجان غربی_ بر اثر برخورد دو دستگاه سواری جیپ در یکی از محورهای روستایی پیرانشهر 1 نفر کشته و 3 نفر نیز مصدوم شدند.

 

 به گزارش خبرنگار کردپرس؛ مقارن با ساعت 2 نیمه شب پنجشنبه(21 دیماه) بر اثر برخورد شدید دو دستگاه سواری جیپ در یکی از محورهای روستایی پیرانشهر 4 نفر کشته و زخمی شدند.

در این حادثه که در محور روستایی پیرکانی- ماشکان واقع در حوزه بخش (به ر بنه ی) پیرانشهر اتفاق افتاد دو دستگاه سواری جیپ بشدت و بصورت شاخ به شاخ با هم برخورد کردند که متاسفانه راننده یکی از خودروها بنام( خضر. ق) بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داد و 3 سرنشین خودروی دیگر هم بشدت مصدوم شدند.

بنا به اظهار یکی از مأموران اعزامی مرکز فوریتهای پزشکی و امداد جاده ای 115 پیرانشهر به محل حادثه حال دو نفر از مصدومان حادثه وخیم گزارش شده است که بلافاصله پس از انجام مراحل مقدماتی درمان جهت انجام مراحل درمانی پیشرفته تر به مراکز درمانی استان اعزام شدند.

محور قدیمی و مواصلاتی روستایی پیرکانی به ماشکان که پس از آبگیری سد سیلوه در زیر آب فرو رفته است و محور جدید این مسیر که به بهره برداری رسیده است دارای آسفالت بسیار کم عرض بوده و بعنوان یکی از مشکلات اساسی در رفت و آمد خودروها به مناطق روستایی این حوزه همواره مطرح بوده است ولی متاسفانه تا کنون جهت رفع آن اقدامی عملی انجام نشده است.

کد خبرنگار: 10104