انتشار:  شنبه 23 دی  ::  09:19

500 نفر در مجتمع پتروشیمی شهرستان دهلران مشغول به کار خواهند شد

سرویس ایلام- نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: با آغاز به کار مجتمع پتروشیمی دهلران در سال آینده، تعداد 500 نفر در این پروژه مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس،شادمهر کاظم زاده در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان دهلران بیان کرد: پتروشیمی دهلران یکی از مهمترین پروژه های اقتصادی این شهرستان و استان ایلام بوده که می تواند در حوزه اشتغال و کارآفرینی در این منطقه بسیار مهم باشد.
وی با اشاره به فعالیت شرکتهای حوزه نفت و گاز در دهلران افزود: جذب وبکار گیری نیروهای بیکار بومی در شرکتها ی مستقر در منطقه از اولویتهای ما بوده و همواره چنین موضوعی را پیگیری می کنیم.
نماینده مردم شهرستانهای بدره، دره شهر،آبدانان و دهلران تصریح کرد: در حال حاضر طرحهای متعدی در حوزه های عمرانی ،خدماتی، صنعتی واقتصادی، نفت، گاز، آب، خاک ، کشاورزی در شهرستان دهلران فعال بوده که با اعتباری بیش از هزار میلیارد تومان در قالب اعتبارات ملی، استانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان دهلران در حال اجراهستند.
کاظم زاده بحث اشغال را به عنوان یکی از اولویتهای خانواده ها وجامعه عنوان کرد و گفت: هر ساله به جمعیت بیکار این استان اضافه می شود و رفع این مشکل نیازمند سرمایه گذاری است.
وی با اشاره به ایجاد زیرساختهای بازارچه مرزی چیلات در شهرستان دهلران گفت : با تکمیل شدن این زیرساختها امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد گشایش این گذرگاه مرزی باشیم که میتواند در توسعه شهرستان دهلران نقش مهمی داشته باشد.