سرویس ترکیه
انتشار:  پنج‌شنبه 30 خرداد 1398  ::  09:43   

حمایت کامل دمیرتاش از امام اوغلو در آستانه انتخابات شهرداری استانبول

سرویس ترکیه - صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک سابق حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) در حساب شخصی خود از توئیتر با اشاره به انتخابات 23 ژوئن شهرداری استانبول در حمایت از نامزد اپوزیسیون نوشت: برای ساخت فردایی روشن برای فرزندانمان باید از امام اوغلو حمایت کرد.

به گزارش کردپرس، صلاح الدین دمیرتاش، رئیس مشترک سابق حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) در حساب شخصی خود از توئیتر با اشاره به انتخابات 23 ژوئن شهرداری استانبول نوشت: سلام دوستان.  با یک امیدواری و شوق فراوان شما را دنبال می کنم. به انتخابات مجدد و دشوار استانبول کم مانده است. رفتار HDP در خصوص این انتخابات را مرکز حزب اعلام کرده و همه شما می دانید. مطمئن هستم که در عرصه عمل نیز هر آنچه که لازم است در حال انجام می باشد. تصورم بر این است که هیچ عدم تصمیم گیری و سردرگمی وجود ندارد. به نظر من نباید هم باشد. زیرا این انتخابات ترجیح میان یک تکثرگرایی نیست. اگر خواستار ایجاد یک راه پیش روی دموکراسی، صلح، آزادی، برابری و عدالت هستیم رفتار HDP در این انتخابات بسیار مهم و معنی دار است.

در ادامه این پیام آمده است: ما شهروندانی هستیم که خواستار زندگی برابر و برادرانه توام با صلح در یک جا هستیم. همه ما ظلم ها، ناحقی ها و دردهای زیادی را تجربه کرده ایم. تجربه هم می کنیم. علی رغم تمام این ها امیدمان برای یک آینده زیبا را از دست نداده ایم. زیرا برای این مبارزه می کنیم. می خواهیم یک زندگی عادلانه، دموکراتیک، بدون هیچ استثمار و جنگی را به همراه هم تاسیس کنیم. برای این کار هم تلاش می کنیم تمام انسان هایی که به دموکراسی باور دارند کنار یکدیگر باشند. البته که تنها با انتخابات همه چیز عوض نمی شود. بیرون از انتخابات نیز در همین راستا بدون خستگی، صبورانه، با پافشاری تمام و جسارت به مبارزه ادامه خواهیم داد. انسان های خوب استانبول رای هایتان را نه برای مقابله با یک فرد و یا دشمنی با شخصی، نه برای عمیق تر کردن قطب بندی های اجتماعی و نه کینه، انتقام نفرت و دعواهای منفعت گرایانه، بلکه برای روزهای روشن فردای فرزندانتان به صندوق های رای بیندازید. برای این کار نیز تصور می کنم باید از تفکرات و اظهارات اکرم امام اوغلو حمایت شود. زیرا ما در کنار هم زیبا هستیم. بدونHDP و با نادیده گرفتن این حزب هیچ چیز به اندازه کافی زیبا نخواهد بود. دلم برای همه شما تنگ شده است، سلامی پر از عشق به شما...

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#انتخابات ریاست جمهوری
#صلاح الدین دمیرتاش
#حزب دموکراتیک خلقها