انتشار:  پنج‌شنبه 30 خرداد 1398  ::  10:34   

اظهارات اردوغان درباره امکان انتقال جسد احمد کایا به ترکیه

سرویس ترکیه - رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی با اشاره به احمد کایا، خواننده مهشور کرد ترکیه عنوان کرد: خانواده احمد کایا بخواهد در خصوص انتقال جسد وی به ترکیه اقدام خواهیم کرد.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هابر7، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی با اشاره به احمد کایا، خواننده مهشور کرد ترکیه عنوان کرد: بعد از آن که مادرم فوت کرد وارد دنیای بسیار متفاوتی شدم. مدت زمان مدیدی است که آهنک "شفق" احمد کایا را گوش می دهم و هر زمان این آهنگ را می شنوم بسیار احساساتی می شوم. هیچ زمانی نمی توان آن خیانت، توطئه و پست فطرتی که در آن هتل انجام داده اند را از یاد برد. به جای این که از هنرمند خود حمایت کنند هنرمند را از کشور بیرون کرده و برای این کار هر آنچه که از دستشان برمی آید را انجام داده اند. چه شد؟ احمد کایا به جای این که در سرزمین خود باشد در غربت زندگی کرد.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: من در زمان نخست وزیری خود نیز به وزیر فرهنگ وقت ترکیه دستورات لازم را به منظور نقل مکان احمد کایا و انتقال وی به ترکیه صادر کرده و به همسر او نیز در این خصوص خبر داده شد. امروز نیز اگر خانواده وی بخواهند و فرصت آن پیش بیاید ما هر کاری از دستمان برآید برای انتقال جسد کایا به ترکیه انجام خواهیم داد. در اعتقادات ما نیز چنین چیزی وجود دارد برای این کار آمده هستیم و انجام می دهیم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#رجب طیب اردوغان