انتشار:  سه‌شنبه 4 تیر 1398  ::  17:14   

بیانیه همدلی وحدت و وفاق کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه

پيرو برگزاری مراسم دلجویی از كارمندان شعبه شهرستان جوانرود توسط اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه، بیانیه ای توسط کارکنان این اداره کل صادر گردید.

قدرتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران داریم ناشی از وحدت ملت ماست. الحمدالله با وجود پربرکت مقام معظم رهبری در راس نظام، این وحدت کاملا برقرار است. بر همین اساس و پیرو پیگیری های مستمر و دلسوزانه جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم استان کرمانشاه و نماینده محترم مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر نادری و مدیر کل محترم سازمان تامین اجتماعی جناب آقای قاسمی در خصوص برخورد نامناسب مسئول  آموزش اداره کل تامین اجتماعی استان با دو نفر از همکاران شعبه شهرستان جوانرود، نشستی صمیمانه در مورخ ۴/۴ /۱۳۹۸ با حضور نماینده ویژه استاندار محترم، جناب آقای حیدری و مدیر کل محترم تامین اجتماعی استان و تعدادی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه و شعبات جوانرود، پاوه و روانسر در محل اداره کل استان تشکیل گردید که در این نشست صمیمی ضمن دلجویی از همکاران شعبه جوانرود اقدام خودسرانه مسئول آموزش اداره کل استان در برخورد نامناسب با کارکنان شعبه جوانرود که به دلیل استفاده از لباس کردی از ورود آنها به کلاس آموزش ممانعت به عمل آورده بود محکوم نموده و با صدور این بیانیه بر همدلی ،وفاق و وحدت بین کلیه همکاران سازمان از اقوام و مذاهب مختلف در سطح کل استان تأکید گردید در پایان جلسه حاضرین در این نشست صمیمانه در حفظ حقوق شهروندی، رعایت کامل احترام و منزلت تمامی همکاران بدون توجه به قومیت، جنسیت  ،مذهب و... تاکید نمودند و برای همکار سازمان که مرتکب این اشتباه سلیقه‌ای گردید آرزوی عاقبت به خیری نموده و به این امید که در آینده شاهد چنین اتفاقات و برخوردهای سلیقه ای نباشیم.

ضمناً با توجه به بیانیه صادره از سوی سازمان تامین اجتماعی کلیه کارکنان سازمان تامین اجتماعی در مناطق مختلف می‌توانند از لباس‌هایی مطابق با آداب و رسوم محلی خود استفاده نمایند. در پایان تأکید می‌نماید موضوع یک برخورد فردی و سلیقه‌ای بوده و حق سوء استفاده و هرگونه برداشت سیاسی در این خصوص برای دیگران سلب می گردد.

از طرف:

مدیریت و کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه