انتشار:  پنج‌شنبه 6 تیر 1398  ::  09:03   

بیشترین قدردانی معاون CHP از صلاح الدین دمیرتاش

سرویس ترکیه - ییلدریم کایا، معاون حزب جمهوری خواه خلق ترکیه (CHP) و نماینده آنکارا در پارلمان ترکیه که در صحن علنی مجلس سخنرانی می کرد طی اظهاراتی با اشاره به نتایج به دست آمده از انتخابات 23 ژوئن استانبول عنوان کرد: بیشترین تشکر را از صلاح الدین دمیرتاش می کنم.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه اورنسل، ییلدریم کایا، معاون حزب جمهوری خواه خلق ترکیه (CHP) و نماینده آنکارا در پارلمان ترکیه که در صحن علنی مجلس سخنرانی می کرد طی اظهاراتی با اشاره به نتایج به دست آمده از انتخابات 23 ژوئن استانبول عنوان کرد: در استانبول یک زندگی جدید آغاز می شود. تمام انسان ها در چهارسوی استانبول بعد از این می توانند آزادانه زندگی کنند. زیرا در استانبول یک آغاز جدیدی وجود دارد. یکی از جوانان پر انرژی دریای سیاه {اشاره به اکرم امام اوغلو} در استانبول فصلی جدید را آغاز کرده است که امید تمام ترکیه خواهد بود.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: بیشترین تشکر را باید از کسی کرد که بدون توجه به خود بدون در نظر گرفتن حق و حقوق خود در زندان با در نظر گرفتن آزادی جامعه این پیام را صادر کرده است که "ترکیه نیاز به صلح و دموکراسی دارد". این شخص نیز کسی نیست جز صلاح الدین دمیرتاش که در این مجلس نماینده ملت بوده است.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#صلاح الدیم دمیرتاش
#انتخابات