انتشار:  چهارشنبه 19 تیر 1398  ::  16:51   

با اولویت رفع محرومیت در استان؛

جمعی از مسئولان اقتصادی دولت به ایلام آمدند

سرویس ایلام - با دعوت استاندار ایلام جمعی از مسئولان  اقتصادی دولت شامل شامل رئیس دیوان محاسبات کشور، معاون سازمان برنامه و بودجه ، مدیر عامل بانک ملی ، مدیرعامل بانک کشاورزی ، رئیس امور استان ها و مناطق سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیران عامل شرکت های ایدرو و ایمیدرو امروز وارد استان شدند. 

به گزارش خبرگزاری کردپرس، معاون هماهنگی امور اقتصادی و برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور در ابتدای ورود به ایلام در مصاحبه با خبرنگاران گفت: رفع محرومیت اولین اولویت ما در استان ایلام است.

پورمحمدی گفت: با توجه به اینکه امسال سال رونق تولید است و هدف اصلی نیز ایجاد اشتغال است، می توان در استان های دارای ظرفیت چون ایلام در این راستا گام های مهمی برداشت.

وی افزود: سعی داریم در استان هایی که غبار محرومیت بر چهره شان نشسته است با حضور مدیران ارشد ملی و اقتصادی برای رفع محرومیت اقدامات عملی داشته باشیم.

وی ادامه داد: قرار بر این شده است که با حضور مدیران ارشد ملی در حوزه ی مالی و  بودجه ای و با کار کارشناسی در جهت رفع محرومیت برنامه ریزی های عملیاتی صورت پذیرد.

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید  بر این که برای رونق اشتغال در استان توفیق حضور پیدا کرده ایم خاطر نشان کرد: امیدوارم با میزبانی استاندار ایلام و آقای دکتر عادل آذر  بتوانیم فهم مشترکی از مسائل و مشکلات استان داشته باشیم و با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه و سایر حوزه های تخصصی که در استان حضور یافته اند برنامه ریزی دقیقی را صورت دهیم و کارهایی را در مورد استان ایلام به سرانجام برسانیم که ان شاء الله باعث رفع مشکلات و منجر به توسعه گردد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#معاون برنامه و بودجه کشور، پورمحمدی
#سفر تیم اقتصادی دولت به ایلام