سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 19 تیر 1398  ::  22:26   

پیکر شهدای پیرانشهر تشییع شد

سرویس آذربایجان غربی- مراسم تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی پیرانشهر امروز چهارشنبه در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش کردپرس، روز گذشته در یک حمله تروریستی  به نیروهای سپاه پاسداران در پیرانشهر، سه رزمنده شهید و یک تن نیز زخمی شد.

امروز با حضور مقامات نظامی، لشکری، خانواده های شهدا و مردم این سه پاسدار شهید تشییع جنازه شدند.

سپاه پاسداران شهرستان پیرانشهر نیز در محکومیت این حمله تروریستی بیانیه ای صادر کرد، در بخشی از این بیانیه آمده است، اقدام تروریستی شهرستان پیرانشهر که در پی آن چند تن از سپاهیان غیور و مدافع وطن به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و نیز یکی از مدافعان وطن مجروح شده موجب تألم و تأثر شدید مردم عزیز ایران و این شهرستان شده است.

این بیانیه می افزاید، تروریست‌ها با کینه‌ی کوردلانه و بزدلانه و دست در دست شیطان بزرگ و هم پیمانان پست آن و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد این بازی‌های کثیف شده‌اند که به خیال باطل خود در اقتدار و امنیت ایران اسلامی خدشه‌ای وارد کنند، اما به حول قوه‌ی الهی این آرزو را به گور خواهند برد.

سپاه پاسداران پیرانشهر ادامه می دهد، آنچه که عیان است این است که این اقدامات بزدلانه ذره‌ای در عزم و اراده‌ی پولادین ملت ایران اسلامی و بخصوص شهرستان پیرانشهر اثر نخواهد گذاشت و بیرق جهاد و شهادت و مبارزه با ظلم و استکبار همچنان و بیش از پیش برافراشته باقی خواهد ماند. و خون این شهیدان گواه اقتدار و عظمت حماسه سازان ایران اسلامی است.

در ادامه تاکید شده است، سپاه پاسداران شهرستان پیرانشهر این اقدام تروریستی دشمنان اسلام و انقلاب را محکوم کرده و ضمن عرض تسلیت به فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری «دامت برکاته» و خانواده های معظم این شهیدان و ملت شهید پرور ایران اسلامی و شهرستان پیرانشهر و دعا برای سلامتی و بهبودی مجروح این حادثه تروریستی، به عوامل رذل و پست این اقدام تروریستی اعلام می‌کند که فرزندان جان بر کف و مجاهد این مرز و بوم پاسخ سخت و دندان شکن به آنها خواهد داد.