انتشار:  پنج‌شنبه 20 تیر 1398  ::  14:30   

نماینده دهلران در گفتگو با کردپرس؛

عزم جدی برای رفع بیکاری در کشور لازم است

سرویس ایران-شادمهر کاظم زاده عنوان کرد:مهمترین مشکل مرزنشینان موضوع بیکاری است و این نیازمند بسیج سراسری برای حل این معضل است.

نماینده مردم دهلران،آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با کردپرس با اشاره به موضوع بیکاری در استان ایلام گفت:بیکاری مهمترین و اصلیترین مشکل امروز کشور و به ویژه استان ایلام است،لذا بسیج سراسری برای ریشه کردن آن یک ضرورت ملی است.

وی ادامه داد:مسئولین برای رفع بیکاری باید به دو کار عمده توجه کنند.اول پیدا کردن سرمایه گذار داخلی و خارجی دوم برداشتن آن موانعی که سر راه سرمایه گذاری وجود دارد.

وی افزود: در موضوع اول دولت خود به عنوان مسئول توسعه کشور می تواند در برخی امور سرمایه گذاری نماید و همچنین با کمک بخش خصوصی به جذب سرمایه گذاری بپردازد.

کاظم زاده تصریح کرد:در بخش دوم دولت با رفع موانع سرمایه گذاری از قبیل امنیت سرمایه گذاری و موانع بانکی و...اجاره دهد سرمایه گذاری جرات سرمایه گذاری در مناطق مرزی را پیدا نماید.

نماینده آبدانان و دره شهر و دهلران با اشاره به آمادگی مسئولان استانی از هرگونه طرح سرمایه گذاری،خاطرنشان کرد:ما در استان آماده هرگونه طرحی برای سرمایه گذاری هستیم و مسئولان همکاری لازم با بخش دولتی و خصوصی در مورد سرمایه گذاری در بخش های مختلف را در برنامه کاری خود دارند.