سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 20 تیر 1398  ::  12:18   

اعلام محدودیت ترافیکی به خاطر همایش پیاده روی خانوادگی

کدام خیابان ها فردا در کرمانشاه مسدود می شوند؟

سرویس کرمانشاه- رئیس پلیس راهور استان از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی در شهر کرمانشاه به خاطر برگزاری مراسم پیاده روی خانوادگی خبر داد. 

به گزارش خبرنگار کردپرس، سرهنگ فضل الله شیری اظهار کرد: محدودیت های ترافیکی از ساعت 7 صبح فردا (جمعه - 21 تیر) و در قسمت های شمالی شهر کرمانشاه تا پایان مراسم پیاده روی اعمال می شود.

وی افزود: بر این اساس، محدودیت ترافیکی از میدان سپاه پاسداران (میدان نفت) تا میدان کوهنورد طاق بستان مسیر جنوب به شمال (سمت راست خیابان) اعمال خواهد شد.

سرهنگ شیری ادامه داد: همچنین این محدودیت شامل ورودی های فرعی از هوانیروز و استانداری، بخش راست گرد تقاطع پل ولایت به سمت بلوار طاق بستان، ورودی های شهرک های فرهنگیان فاز 2 و کارمندان به سمت بلوار طاق بستان، راست گرد شرقی پل صیادشیرازی جنب بیمارستان زاگرس، میدان معلم ورودی از سمت بلوار گل ها و بلوار دانشگاه به بلوار طاق بستان نیز می شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه یادآوری کرد: رانندگان و شهروندان کرمانشاهی توجه داشته باشند که تمامی معابر فرعی که ورودی به سمت بلوار طاق بستان دارند شامل محدویدت ترافیکی می شوند.

وی در پایان از رانندگان به خاطر همراهی آن ها در محدودیت های ترافیکی اعمال شده گذشته قدردانی و خواست تا به منظور حفظ امنیت شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی خانوادگی و روبرو نشدن با مشکلاتی نظیر اتلاف وقت، با ماموران پلیس راهور همکاری و از ورود به محدوده طرح ترافیکی خودداری کنند.