انتشار:  پنج‌شنبه 20 تیر 1398  ::  16:29   

نماینده ایلام وعده داد؛

پیگیری ادعای دریافت آپارتمان در برابر انصراف از استیضاح در مجلس

سرویس ایلام – نماینده استان ایلام در مجلس شورای اسلامی پیرامون خبر دریافت آپارتمان توسط نمایندگان مجلس برای انصراف از استیضاح، عنوان کرد: این موضوع را در صحن مجلس پیگیری خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، اخیراً ابوترابی، نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفته است که تعدادی از نمایندگان مجلس در جریان استیضاح برخی وزرای دولت، برای اینکه از طرح استیضاح‌شان منصرف شوند، در ازای آن آپارتمان دریافت کرده‌اند.

در پی انتشار این خبر برخی از نمایندگان خواهان پیگیری جدی این ادعا از طریق مجلس و نهادهای نظارتی شدند.

دکتر سلام امینی، نماینده مردم استان ایلام در مجلس و عضو کمسیون انرژی مجلس نیز در واکنش به ادعای نماینده نجف آباد گفت: این خبر و خبرهایی مشابه گاه گاهی در افواه عمومی جاری شده و در سطح وسیعی منتشر و متاسفانه یک کلاغ چهل کلاغ می شود. لذا با هدف شفاف سازی و پاسخگویی به افکار عمومی، بنده این موضوع را در صحن مجلس مجدانه پیگیری خواهم کرد.

امینی افزود: با وجود اینکه قاطبه نمایندگان مردم در خانه ملت انسان های شریف، متعهد و برخاسته از متن مردم هستند، مع الوصف از هیئت رئیسه محترم مجلس می خواهم که به این موضوع به نحو جدی ورود کنند و اگر مورد یا مواردی وجود دارد نسبت به انتشار لیست آن ها اقدام شود.

نماینده ایلام خاطرنشان کرد: امیدوارم این شایعات که اغلب روح و روان جامعه را به شدت درگیر می کند، صحت نداشته و مسئولان و نمایندگان که وکلای راستین مردمند، همچنان بر پاکدستی و ساده زیستی و عهدی که با مردم بسته اند وفادار بمانند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#نماینده ایلام در مجلس، سلام امینی
#آپارتمان در برابر استیضاح