سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  دوشنبه 9 بهمن  ::  18:08

نماینده مردم کرمانشاه در گفت و گو با کردپرس؛

هیچ کس به حرف های ما توجه نمی کند/سرما هم تمام شد اما کانکس نیامد!

سرویس ایران-احمد صفری گفت:برای ابراز همدردی با زلزله زدگان،همراه با خانواده یک شب را در سرمای مناطق زلزله زده سر کردیم تا حداقل بتوانیم درک کنیم که مردم در چه وضعیتی زندگی می کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی کردپرس با اشاره به وضعیت نابسامان مردم مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ،اظهار کرد:مسئولینی که با بنیاد مسکن قرارداد بستند تا کانکس به دست مردم زلزله زده برسانند،به وعده های خود عمل نکردند.

وی ادامه داد:یک ماه پیش بنده در گفت و گو با خبرگزاری شما اعلام کردم که در بازدید از بیمارستان محمد کرمانشاه دیدم ،کودکان زلزله زده بر اثر سرما ،ریه هایشان عفونت کرده و نیازمند رسیدگی فوری هستند امروز متاسفانه شاهد تلف شدن تعدادی از کودکان بی گناه بر اثر سرما در مناطقه زلزله زده بودیم و از آنروز تا به این ساعت ما نتوانستیم به داد این مردم برسیم.

وی افزود:از دولتمردان خواهشی که داریم این است به وعده هایشان عمل کنند.سوال این است چرا این وعده ها اجرایی نمی شود؟

صفری با گلایه از بنیاد مسکن ،توضیح داد:بنیاد مسکن اعلام کرده متقاضیانی که درخواست کانکس کرده اند،از پنج میلیون تومان اهدایی که قرار بوده به خانواده های زلزله زده داده شود،سه میلیون تومان را به ازای کانکس از آن ها می گیرند.

وی همچنین اذعان کرد:الان در این مناطق، کسانی که مستاجر بوده اند و رهن خانه داده اند، رهن پرداختیشان در بلاتکلیفی است؛چون که صاحبخانه هم خانه اش ویران شده و نمی تواند پول مستاجر را تهیه نماید.