انتشار:  سه‌شنبه 10 بهمن  ::  18:42

صفری در تذکر شفاهی:

بنیاد مسکن به دنبال درآمدزایی از زلزله زدگان کرمانشاه است

سرویس کرمانشاه- عضو کمیسیون انرژی با انتقاد از عملکرد بنیاد مسکن گفت: این بنیاد کانکس مورد نیاز زلزله زدگان را تامین نمی کند و به دنبال درآمدزایی است.

به گزارش کردپرس، احمد صفری در نشست علنی امروز (سه شنبه 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به جلسه خود با وزیر کشور بیان کرد: از ایشان به عنوان ریاست بحران کشور حل مشکل زلزله زدگان را خواستاریم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حدود 80 روز از زلزله کرمانشاه می گذرد و با توجه به سردی هوا و ضرورت اسکان هر چه سریع تر زلزله زدگان، دولت باید به تعهدات خود و اجرای مصوبات هیات دولت درخصوص این افراد عمل کند.

وی با بیان اینکه ما و هیات دولت در رابطه با حل مشکلات زلزله زدگان مسئول هستیم، بیان کرد: قطعاً مشکلات آنها با وعده و وعید حل نمی شود. علی رغم درخواست ما از وزارت کشور درخصوص تامین کانکس مورد نیاز مردم زلزله زده؛ چرا 2 هزار خانوار در زیر چادر زندگی می کنند؟، بنیاد مسکن به دنبال درآمدزایی از زلزله زدگان است.

بر اساس گزارش خانه ملت، صفری با اشاره به کاهش درآمد کسبه استان کرمانشاه تصریح کرد: به جهت کمک به این عزیزان، لازم است معافیت های مالیاتی در نظر گرفته شود./