سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  یک‌شنبه 22 بهمن  ::  08:10

عضو کمیسیون امنیت ملی در گفت و گو با کردپرس :

لزوم مبارزه جدی با تبعیض، رانت و فساد در کشور

سرویس ایران-سید قاسم جاسمی اظهار کرد:مبارزه با تبعیض، فساد و رانت باید جدی گرفته شود تا شاهد تحقق عدالت اجتماعی و اقتصادی در کشور باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شودای اسلامی در مصاحبه با کردپرس با اشاره به لزوم مبارزه با تبعیض و فساد در کشور،گفت: رفع مشکلات اقتصادی یکی از مطالبات مهم مردم است که باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا مردم از تبعیض و فساد در کشور خسته شده اند.
وی ادامه داد:ما اگر می خواهیم کشور در مقابل هدگونه توطئه ای ایمن باشد،باید زمینه تحقق عدالت اجتماعی را فراهم کنیم تا از آفات فتنه در امان مانیم.
وی افزود:نگاه ما به کشور باید برمبنای مساوات و توسعه پایدار باشد لذا هرگونه تبعیضی بر شکاف های اجتماعی و سیاسی ور کشور می افزاید.
جاسمی ضمن بیان این مطلب که مطالبات مردم نباید منحرف شود،خاطرنشان کرد:امروز مسئولین عنوان می کنند تورم کاهش یافته، درآمد نفتی نیز رو به افزایش است و تحریم ها هم رفع شده است؛ چنین موضوعی باید منجر به کاهش قیمت ارز شود در حالی که شاهد افزایش نرخ ارزش هستیم و این در حالیست که قدرت پول ملی نیز تغییری نکرده است.
وی تصریح کرد:چنین رفتارهایی موجی دلسردی مردم به نظام می شود ،به همین خاطر مسئولان باید مواظب باشند و موجبات بی اعتمادی مردم به نظام را فراهم نکنند.