سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  شنبه 19 مرداد 1398  ::  14:00   

برگزاری اردوی «طلایه داران فردا» در ایلام

سرویس ایلام - اردوی آموزشی «طلایه داران فردا» با هدف تقویت استعدادها و توانمندی‌های نهفته در دانش‌آموزان و با ارائه دوره‌های مختلف معرفتی، مهارتی و تشکیلاتی در مرکز استان ایلام برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، روح‌الله پارسی، رییس اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان ایلام در حاشیه برگزاری این اردوی آموزشی، به کردپرس گفت: این اردو ویژه مسئولین انجمن‌های اسلامی مدارس دخترانه در استان ایلام بوده که به مدت سه روز برگزار شده است.

وی تصریح کرد: این اردوی آموزشی از ۱۵ لغایت ۱۷ مردادماه با حضور 70 نفر از مسئولین انجمن اسلامی مدارس دختر استان در محل مجتمع امور تربیتی اداره آموزش ‌و پرورش استان برگزار شد.

وی یادآور شد: در این اردوی تشکیلاتی برنامه‌هایی از قبیل آموزش‌های تخصصی، ایجاد نقش‌آفرینی، مباحث معرفتی، کارگاه‌های تخصصی و مهارت محور، بازی و جنگ شادی، هیئت انصار المهدی(عج) باهدف آموزش و توانمندسازی مسئولین انجمن‌های اسلامی مدارس استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام الله نور کریمی تبار، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام نیز با حضور در جمع طلایه داران فردای ایران اسلامی، اظهار کرد: جایگاه انجمن اسلامی دانش آموزان یک جایگاه بزرگ و پرارزش است چرا که وظیفه هدایت و اسلامی کردن هم‌سالان خود را بر عهده دارد.

وی همچنین یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولین انجمن اسلامی مدارس را جذب حداکثری و دفع حداقلی خواند که راه رسیدن به آن را مهربانی و مودت با دانش آموزان دیگر دانست.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#رییس اتحادیه انجمنهای اسلامی ایلام، روح اله پارسی
#طلایه داران فردا