سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  شنبه 19 مرداد 1398  ::  15:06   

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه؛

جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود

سرویس کرمانشاه- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب شهرستان دالاهو خبر داد.

به گزارش خبرنگار کردپرس،، امید قادری در جلسه هم اندیشی برگزاری رویداد گردشگری میوه های بهشتی که در اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد، اظهار داشت: در راستای برگزاری رویدادهای ملی و منطقه ای و پیش رویدادهای روستایی متناسب با رویداد بین المللی کرمانشاه ۲۰۲۰ برنامه هایی برای معرفی هرچه بیشتر استان کرمانشاه در دست اقدام است.

او افزود: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان دالاهو و بخش ریجاب به عنوان بخشی از کوریدور گردشگری جنوب استان کرمانشاه برای مطرح شدن و معرفی هرچه بیشتر این مسیر به گردشگران در صدد برگزاری یک رویداد گردشگری در این منطقه هستیم.

قادری اظهار کرد: با توجه به وفور تولید میوه هایی همچون انجیر و زیتون و حتی انار در این منطقه جشنواره تحت عنوان میوه های بهشتی برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه همچنین از افتتاح هتل آبشار ریجاب همزبان با جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به جاذبه های طبیعی و تاریخی و فراهم شدن شرایط اسکان امیدواریم آژانس های مسافرتی استان تورهای گردشگری را به این منطقه هدایت کنند.