سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  دوشنبه 21 مرداد 1398  ::  09:07   

روشهای گوناگون پرداخت و ادای نذورات قربانی در ایلام از الکترونیک تا سنتی

سرویس ایلام - مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: امسال به منظور راحتی پرداخت نذورات قربانی مردم نوع دوست این استان روشهای گوناگونی در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، ضیاء رضایی بیان کرد: به منظور جمع آوری نذورات هم استانی های عزیز در نقاط مختلف استان  تعداد ۳۱ پایگاه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: علاوه بر این ۳۱ پایگاه، همه مراکز نیکوکاری در این استان نیز در روز عید سعید قربان نسبت به دریافت نذورات قربانی اقدام خواهند کرد.

وی با بیان اینکه امسال تمهیداتی برای پرداخت وجوهات قربانی از طریق روشهای نوین و الکترونیکی نیز در نظر گرفته شده است گفت: مردم استان از طریق شماره گیری کد #۱*۰۸۴*۸۸۷۷*  می توانند به مبلغ دلخواه وجوهات قربانی مورد نظر خود را پرداخت کنند. 

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه پیش بینی شده است که امسال جمع آوری نذورات قربانی به بیش از ۲۷ میلیارد ریال برسد گفت: این کمکها حدود دوبرابر کمک های سال گذشته خواهد بود.

رضایی افزود: از این میزان کمکها چهل درصد مربوط به مراکز نیکوکاری،ده درصد از طریق روشهای نوین و الکترونیکی و بقیه آن نیز از طریق پایگاههای کمیته امداد جمع آوری شده است.

وی همچنین از راه اندازی دو مرکز قربانگاه در شهرهای ایلام و چرداول خبر داد و گفت: در این قربانگاهها دام های زنده مردم نوع دوست استان ، تحویل و زیر نظر دام پزشکی استان با رعایت موارد شرعی و بهداشتی ذبح و پس از بسته بندی بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#مدیر کمیته امداد ایلام، ضیا رضایی
#نذورات
#عید قربان