سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  دوشنبه 21 مرداد 1398  ::  16:46   

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی؛

تیم نود ارومیه صدر نشین شد

سرویس آذربایجان غربی- هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با صدرنشینی تیم فوتبال نود ارومیه به پایان رسید.

به گزارش کردپرس،  رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید. در بازی‌های این هفته تیم نود ارومیه در خانه خود میزبان شهرداری پیرانشهر بود که توانست در یک دیدار پرگل این تیم را با ۶ گل شکست دهد.

در سایر دیدارهای این هفته تیم پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد با ۲ گل میزبان خود تیم کارگران میاندوآب را شکست داد؛ کیله‌شین اشنویه با سه گل مقابل میهمان خود شهرداری محمدیار به پیروزی رسید، هیات فوتبال شوط با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری گوگ‌تپه مهاباد مغلوب شد و دربی ارومیه بین تیم‌های نوشان و نوژین‌بهار با پیروزی ۲ بر صفر به نفع نوشان به پایان رسید.

در پایان رقابت‌های این هفته تیم نود ارومیه با مجموع ۱۵ امتیاز از ۶ بازی به صدر جدول لیگ برتر فوتبال استان صعود کرد و تیم‌های نوشان و کیله‌شین اشنویه نیز هر کدام با ۱۴ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های دوم وسوم قرار گرفتند؛ شهرداری پیرانشهر نیز با پنج امتیاز قعرنشین جدول است.

به گزارش کردپرس، هفته هشتم این رقابت‌ها جمعه هفته آینده ( ۲۵ مردادماه ) با میزبانی تیم‌های شهرداری محمدیار، شهرداری گوگ‌تپه و حاجی‌خوش مهاباد، شهرداری پیرانشهر و نوژین‌بهار ارومیه به ترتیب از تیم‌های هیات فوتبال شوط، کیله‌شین اشنویه، نوشان ارومیه، کارگران میاندوآب و نود ارومیه ادامه پیدا می‌کند.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته سه کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.