سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  سه‌شنبه 22 مرداد 1398  ::  13:09   

نماینده تهران در گفت و گو با کُردپرس مطرح کرد؛

ادعای ترامپ در مبارزه با ترور دروغ است

سرویس ایران-الیاس حضرتی گفت:همه ادعاهای رییس جمهور آمریکا در مبارزه با تروریسم نخ نما شده و دروغین است.آمریکا خود در صف اول حمایت از تروریسم قرار دارد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه با کُردپرس با اشاره به اقدامات اخیر رییس جمهور آمریکا در منطقه،گفت:رییس جمهور بازرگان آمریکا صلاحیت بیان مبارزه با تروریسم را ندارد.

وی ادامه داد:آمریکا با پول برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس و منطقه سلاح و تجهیزات در اختیار تروریست ها قرار می دهد.

وی افزود: جالب است کسانی امروز از لفظ مبارزه با تروریسم حرف می زنند که خود سازنده،هدایت کننده و گرداننده آن هستند و هر روز فقط مکان آن ها را تغییر می دهند.

حضرتی تصریح کرد:این جانمایی و انتقال گروه های تروریستی با نام های مختلف از نقطه ای به نقطه دیگر،راهبرد غرب و آمریکا در پیشبرد اهداف استکباری آن است و سخن از مبارزه با تروریسم تنها به حاشیه بردن افکار عمومی دنیا است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،با بیان این مطلب که دنیا دیگر گول این گونه اظهارات را نمی خورد،خاطرنشان کرد:دنیای امروز به مدد وسایل ارتباط جمعی گول شعارها و تبلیغات حامیان تروریسم‌را نخواهد خورد و هر چند که آن ها سعی دارند افکار عمومی را به حاشیه ببرند اما دیگر حقایق به مانند قبل پنهان نمی ماند.