سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  سه‌شنبه 22 مرداد 1398  ::  16:05   

فرماندار ایلام:

احزاب سیاسی ایلام از ترویج نگاه‌های قومی قبیله‌ای پرهیز کنند

سرویس ایلام - فرماندار شهرستان ایلام در نشست هم اندیشی خود با احزاب سیاسی پیرامون توسعه شهرستان ایلام اظهار داشت: احزاب سیاسی ایلام باید به دور از نگاه قومی و قبیله ای فعالیت کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، خیراله گراوند ضمن تأکید بر استفاده از توان و ظرفیت احزاب در بخشهای مختلف، احزاب سیاسی را چرخ دنده های دمکراسی نامید و گفت: از فعالیتهای قانونی احزاب و اصحاب رسانه حمایت می کنیم.

وی افزود: احزاب باید دامنه فعالیت های خود را در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی... جهت ارتقای شاخص های توسعه شهرستان گسترش دهند و از نگاه قومی و قبیله ای بپرهیزند.

فرماندار ایلام خاطرنشان کرد: احزاب سیاسی باید راهکار و برنامه داشته باشند و اگر آن را در اختیار ما قرار دهند، از نظرات ودیدگاه های احزاب قطعا استفاده خواهیم کرد و دست برادری به سوی تمام احزاب و گروه های سیاسی در راستای توسعه شهرستان دراز می کنم.

گراوند تاکید کرد: احزاب باید به صورت ویژه دیده شوند و بنده نیز برای توسعه احزاب استان در خدمت تمامی جریان ها و گروه ها سیاسی هستم.

وی سپس به انتخابات پرداخت و ان را بهار احزاب دانست و گفت: ما به عنوان مجری قانون در انتخابات پیش رو وظیفه ایجاد امنیت و محافظت از آرای مردم را داریم و احزاب سیاسی به عنوان تشکل های مدنی و مردمی وظیفه گرم کردن تنور انتخابات برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دارند و باید در انتخابات پیش رو اخلاق مداری را سر لوحه خود قرار دهند.

فرماندار ایلام با اشاره به فعالیت ۲۷ حزب سیاسی در این شهرستان گفت: جای تشکر دارد که احزاب سیاسی فارغ از رقابت ها با تعامل در خانه احزاب استان در زیر یک سقف در یک محل مشترک کنار هم فعالیت می‌کنند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#فرماندار ایلام، خیراله گراوند
#احزاب سیاسی
#انتخابات
#نگاه قومی قبیله ای