سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 22 مرداد 1398  ::  18:08   

فرماندهی نیروی انتظامی مهاباد:

خبرنگاران جهادگران امنیت در جامعه هستند

سرویس آذربایجان غربی- فرماندهی نیروی انتظامی مهاباد گفت: خبرنگاران طلایه داران جبهه اطلاع‌رسانی اند و در حوزه نیروی انتظامی همانند پل ارتباطی بین مردم و پلیس عمل می کنند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سرهنگ رضا ظهیریان سه شنبه (۲۲مرداد) ماه در نشست با خبرنگاران با تأکید بر نقش وسایل ارتباط جمعی و خبرنگاران بر شکل‌گیری امنیت و آرامش  در جامعه اظهار داشت: امروزه خبرنگاران همدوش با دستگاه های امنیتی در جنگ نرم و در مقابله با دشمنان ایفای نقش می کنند.

وی افزود: خبرنگاران طلایه داران جبهه اطلاع‌رسانی هستند و برای پیشرفت و آبادانی کشور بیشترین آمادگی را دارند و در واقع آنها در حوزه نیروی انتظامی پل ارتباطی بین مردم و پلیس هستند.

 فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: خبرنگاران سعی می‌کنند در عین انتقال شفاف و صحیح مشکلات جامعه به مسئولان، راهکاری مناسب هم ارائه دهند و کار آن ها کمتر از جهاد گران برقراری امنیت در کشور نیست.

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: طی یک نظر سنجی انجام گرفته در کشور مشخص شد که بعد از آموزش و پرورش، نیروی انتظامی محبوب ترین سازمان مردمی معرفی شده است و امروزه پلیس به صورت آنلاین حضور دارد تا امنیت و آرامش را در جامعه برقرار کند.

 وی با اشاره به برگزاری رزمایش امنیت و آرامش ۳ در این شهرستان بیان کرد: این مانور توسط فرماندهی انتظامی مهاباد با همکاری ارگانهای امدادی روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه ساعت 7:30 صبح برگزار می شود و یک رزمایش درون سازمانی است که جهت نمایش اقتدار و توان نیروی انتظامی انجام می گیرد.

در پایان این نشست از خبرنگاران و رسانه‌های فعال در حوزه نیروی انتظامی این شهرستان با اهدای لوح قدردانی شد.