سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  چهارشنبه 23 مرداد 1398  ::  10:50   

تمجیدچهره‌پرداز پیر سینمای ایران از جوان موفق ایلامی

عبدالله اسکندری چهره‌پرداز صاحب نام سینمای ایران در اظهار نظری عنوان کرد: بعد از بهروز وثوقی من کسی را با این حد از توانایی و استعداد نوید محمدزاده ندیدم

به گزارش کردپرس، در اندک زمانی نه چندان دور کسی حتی اسمش را نمی دانست. باوجود اینکه هنوز جوان است، لیک توانسته است هنری فاخر و پخته از خود برجای بگذارد که در نهایت موجب تمجید صاحب نظران داخل و حتی در مجامع هنری جهانی شده است. شاید از جمله معدود هنرمندی باشد که هنرش در خدمت به جامعه قرار دارد و توانسته است رای و نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند. 

این بازیگر که از ایلام پا به عرصه سینما نهاده است در روزهای اخیر مورد تمجید چهره‌پرداز با سابقه سینمای ایران، قرار گرفته است. عبدالله اسکندری در مصاحبه با خبرگزاری صبا در خصوص نوید محمدزاده و بازی سایر بازیگران جوان چنین به اظهار نظر پرداخته است: بازیگران جوانی که این روزها در حوزه تئاتر فعالیت می‌کنند، بازیگران بسیار توانمند و خوبی هستند که امیدوارم کارگردان‌ها این جوانان را ببیند و از توانایی آن ها برای خلق آثار دیدنی و ارزشمند بهره ببرند. همانطور که جوانی مثل نوید محمدزاده که از دل تئاتر به سینما آمد و می‌توانم بگویم بعد از بهروز وثوقی من کسی را با این حد از توانایی و استعداد ندیدم.